Avionaut AeroFix / Aerofix Plus fotelik samochodowy z normą i-Size

Avionaut AeroFix - fotelik z normą i-Size dla dzieci do 105cm wzrostu. Montowany za pomocą systemu ISOFIX. Jest kompatybilny z kanapami wyposażonymi w mocowania zgodne z normą i-Size. Fotelik przeznaczony do przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Występuje w dwóch wariantach: Aerofix z opcją zamontowania siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy oraz Aerofix Plus, który jest tylko tyłem.

Więcej szczegółów

7834

 • Tak
 • Nie

999,00 zł


AVIONAUT AEROFIX / AEROFIX PLUS

Fotelik samochodowy z normą i-Size (do 105cm)


Avionaut logoFoteliki samochodowe dla dzieci Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej. Celem było stworzenie absolutnie bezpiecznych i najwygodniejszych fotelików samochodowych dla dzieci. Produkty Avionaut są ergonomiczne i rosną razem z dzieckiem, aby jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Dlaczego firma Lookart jest tak pewna jakości fotelików samochodowych? Ponieważ wszystkie są produkowane w Europie, gdzie ma pełną kontrolę nad ich wykonaniem oraz nad wykorzystanymi materiałami.

Avionaut AeroFIX

Avionaut Aerofix - fotelik samochodowy spełniający najnowszą, najbardziej wymagającą europejską normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie - normę i-Size. To pierwszy fotelik polskiego producenta z tą homologacją dla dzieci do 105cm wzrostu. Świetna propozycja dla rodziców, którzy zdecydowali się na zakup Avionaut Ultralite. Siedzisko Aerofix możemy montować na bazie właśnie \ tego zestawu. Montaż w samochodzie odbywa się za pomocą uchwytów ISOFIX, z wykorzystaniem nogi wypierającej. Z racji tego, że fotelik posiada normę i-Size, jest on kompatybilny z kanapami, które mają taki rodzaj mocowania. Avionaut Aerofix pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy w całym okresie użytkowania, czyli do ok. 105 cm wzrostu dziecka. Dla dzieci powyżej 15 miesiąca, siedzisko możemy zamontować przodem.
Zalecamy, by przewozić dziecko tyłem, gdyż jest to najbardziej bezpieczna pozycja do podróżowania. Dla rodziców, którzy planują wozić dziecko tylko w taki sposób powstał wariant Avionaut Aerofix PLUS. Siedzisko w tej opcji jest pozbawione przepięcia do jazdy przodem. Aerofix Plus to pierwszy fotelik polskiego producenta, który zaliczył pozytywnie bardzo wymagający, szwedzki PLUS-Test( tzw. Złoty standard). 
Fotelik Avionaut Aerofix posaida wbudowany zagłówek, którego wysokość regulujemy wraz z wysokością pasów. Siedzisko możemy ustawić w kilku pozycjach położenia, niezależenie czy w wersji przodem, czy tyłem do kierunku podróżowania. Tapicerka fotelika została wykonana z bardzo przyjaznych dziecku materiałów - ma to znaczący wpływ na wzrost komofortu dziecka. Dużą zaletą fotelika jest wentylowana skorupa. Podróż dziecka w upalne dni stanie się teraz czystą przyjemnością.

Główne cechy fotelika:

 • Zgodny z najnowszą normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie, z normą i-Size
 • Aerofix PLUS to pierwszy polski fotelik z zaliczonym pozytywnie szwedzkim testem PLUS Test
 • Możliwość zamontowania siedziska w dwóch kierunkach jazdy: tyłem do 105cm, przodem dla dzieci od 15 miesiąca- wersia Aerofix oraz tylko tyłem do 105cm - wersja Aerofix PLUS
 • Montaż za pomocą systemu ISOFIX z wykorzytaniem nogi wypieracjącej
 • Modułowa konstrukcja- baza z zestawu Ultralite pasuje do siedziska Aerofix
 • Duży zagłówek poprawiający bezpieczeństwo dziecka w czasie zderzeń bocznych
 • Kilka pozycji odchylenia siedziska, niezależnie od kierunku jazdy
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • Regulacja wysokości zagłówka wraz z wysokością pasów fotelika
 • Wentylowana skorupa fotelika wpływa na obniżenie potliwości dziecka w czasie jazdy

avionaut Aerofix

Kontakt


Sklep Bociek
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Kontakt:
+48 788 788 333
+48 322715679
[email protected]

BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581

Autor: Sklep BOCIEK